138

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 138 від 01.04.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" січня 2008 р № 138
м. Суми

Про затвердження результатів проведеного конкурсу на визначення виконавця послуг зі збирання, перевезення та захоронення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів в м. Суми

Розглянувши матеріали конкурсу, проведеного на підставі рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 20.07.07р. №342 «Про оголошення конкурсу на визначення виконавця послуг зі збирання, перевезення та захоронення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів в м. Суми», керуючись підпунктом 6 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 52, пунктом 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Затвердити протокол від 11.09.2007 року (додаток 1) засідання конкурсної комісії по відбору підприємств-виконавців з надання житлово-комунальних послуг зі збирання, перевезення та захоронення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів.
 2. Визнати переможцем конкурсу та виконавцем з надання житлово-комунальних послуг зі збирання, перевезення та захоронення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів комунальне підприємство «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради (Ситник С.В.), територія обслуговування місто Суми.
 3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Кулішенко В.П.):
  • 3.1. 01.06.2008 року укласти з переможцем конкурсу з надання житлово-комунальних послуг зі збирання, перевезення та захоронення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів по місту Суми договір на виконання комунального замовлення зі збирання, перевезення та захоронення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів на строк, що не перевищує 12 місяців.
  • 3.2. Якість виконання комунального замовлення визначити у відповідності до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 29.09.2004 року №933-МР «Про Положення про комунальне замовлення».
 4. Комунальному підприємству «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради (Ситник С.В.), яке на конкурсній основі отримало право на надання послуг зі збирання, перевезення та захоронення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів:
  • 4.1. До 01.09.2008 року укласти договори зі споживачами про надання послуг зі збирання та вивезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів.
  • 4.2. До 01.06.2008 року укласти договори з підприємствами, установами та організаціями про надання послуг зі збирання та вивезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів.
  • 4.3. До 01.06.2008 року укласти договір з розрахунковим центром приватним підприємством «Лекон» щодо прийняття платежів за комунальні послуги комунальним підприємством «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради.
 5. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради (Масік Т.О.) відшкодовувати витрати, повязанні з наданням населенню пільг та субсидій підприємству виробнику послуг і виконавцю послуг зі збирання, перевезення та захоронення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів комунальному підприємству «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради на підставі наданих ним розрахунків.
 6. Дозволити комунальному підприємству «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради тимчасово використовувати тарифи, встановленні рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 26.12.06р. №734. Після затвердження тарифу по комунальному підприємству «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради здійснити коригування за відповідний період.
 7. Розрахунковому центру приватному підприємству «Лекон» забезпечити пряме надходження коштів від мешканців на розрахунковий рахунок комунального підприємства «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради, яке стало переможцем конкурсу на визначення виконавця послуг зі збирання, перевезення та захоронення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів в м. Суми з 01.06.2008 року.
 8. Організацію виконання даного рішення покласти на управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Кулішенко В.П.), а контроль - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [56 Kb] (cкачувань: 541) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 14-05-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав