132

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 132 від 01.04.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" січня 2008 р № 132
м. Суми

Про оголошення конкурсу на визначення підприємств – виконавців на право створення Єдиного Розрахункового центру (ЄРЦ) в місті Суми.

З метою поліпшення обслуговування населення в частині спрощення прийому комунальних платежів, підвищення платіжної дисципліни, механізму оформлення та нарахування пільг та субсидій, створення єдиної системи оплати за енергоносії та житлово – комунальні послуги, складання єдиного реєстру платників за енергоносії та житлово – комунальні послуги, проведення оперативного моніторингу за станом оплати населення та бюджетних установ міста, відповідно до Закону України «Про житлово – комунальні послуги», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити Положення про порядок конкурсного відбору підприємств – виконавців з надання права на створення Єдиного розрахункового центру по оплаті населенням за житлово – комунальні послуги та спожиті енергоносії в м.Суми (додаток № 1).
  2. Затвердити загальні вимоги до учасників конкурсу на право створення Єдиного розрахункового центру по оплаті населенням за надані житлово – комунальні послуги та спожиті енергоносії (ЄРЦ) в м. Суми (додаток № 2 ).
  3. Управлінню соціально – економічного розвитку міської ради (Левенець М.І.):
    • 3.1. оголосити конкурс на визначення підприємств – виконавців на право створення Єдиного Розрахункового центру (ЄРЦ) в місті Суми та його технічне оснащення;
    • 3.2. в двотижневий термін розробити положення про конкурсну комісію та пропозиції щодо складу конкурсної комісії та подати для затвердження міському голові.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на управління соціально – економічного розвитку міської ради ( Левенець М.І. ) та управління житлової політики,комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.), а контроль на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В., Куца Я.В., згідно з розподілом обов’язків. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [74 Kb] (cкачувань: 278) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 6-05-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав