47

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 47 від 05.02.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" лютого 2008 р № 47
м. Суми

Про здійснення аналізу виконання повноважень управління майна комунальної власності Сумської міської ради

Заслухавши інформацію начальника управління моніторингу про здійснення аналізу виконання повноважень управління майна комунальної власності Сумської міської ради, керуючись пунктом 2 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Інформацію начальника управління моніторингу Чепіка В.І. щодо виконання повноважень управління майна комунальної власності Сумської міської ради прийняти до відома (додається).
 2. Враховуючи інформацію про систематичну заборгованість з орендної плати за користування майном комунальної власності, недостатню роботу з орендарями комунального майна в частині її погашення та наявність значної кількості не переоформлених договорів оренди майна комунальної власності, з метою приведення орендної плати за майно комунальної власності до ринкового рівня, роботу управління майна комунальної власності при здійсненні функцій управління майном комунальної власності територіальної громади міста Суми визнати незадовільною.
 3. Рекомендувати міському голові в установленому порядку розглянути питання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності начальника управління майна комунальної власності Сумської міської ради Щербака В.І.
 4. Управлінню майна комунальної власності (Щербаку В.І. ): До 01березня 2008 року:
  • 4.1. - опрацювати пропозиції щодо внесення змін до Порядку передачі в оренду майна комунальної власності, які б передбачали передачу в оренду майна комунальної власності виключно на конкурсних засадах та винести їх на розгляд міської ради; До 01 травня 2008 року:
  • 4.2. - з метою приведення орендної плати за користування майном комунальної власності до ринкового рівня, переоформити договори оренди майна комунальної власності на нових умовах, з використанням розрахунку орендної плати відповідно до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 182 – МР;
  • 4.3. - забезпечити повну ліквідацію заборгованості з орендної плати за користування майном комунальної власності ;
  • 4.4. - провести роботу по достроковому розірванню договорів оренди в судовому порядку, з орендарями які не виконують умови договорів оренди.
 5. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Інформація «Про здійснення аналізу виконання повноважень виконавчих органів Сумської міської ради щодо управління комунальною власністю» [241.81 Kb] (cкачувань: 178)Дата публікації: 11-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав