113

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 113 від 04.03.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" березня 2008 р № 113
м. Суми

Про демонтаж рекламних засобів,розміщених самовільно та з порушенням порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми

З метою упорядкування розміщення зовнішньої реклами у місті Суми, на підставі рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 29.05.07 № 255 «Про затвердження Положення про порядок демонтажу, обліку, збереження, оцінки та реалізації засобів зовнішньої реклами», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Комунальному підприємству «Центр реклами та естетики міського середовища»(Буката В.В.) провести роботи по демонтажу рекламних засобів, перелік яких визначено у додатку до цього рішення.
  2. Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області (Забіяка Ю.К.) забезпечити охорону правопорядку при виконанні робіт по демонтажу рекламних засобів, що розміщені самовільно та з порушенням порядку розміщення рекламних засобів на території міста Суми.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [78 Kb] (cкачувань: 306) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав