112

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 112 від 04.03.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" березня 2008 р № 112
м. Суми

Про не розміщення рекламних засобів типу«штендер» на території м. Суми

З метою запобігання систематичним порушенням чинного законодавства про рекламу при розміщенні рекламних засобів типу «штендер» (розміщення на пішохідних доріжках, в безпосередній близькості до проїжджої частини доріг, не відповідність встановлення даного типу рекламних засобів до прив’язки, визначеній у дозвільних документах), в зв’язку з неможливістю належного контролю за розміщенням даного типу рекламних засобів з причини особливостей їх конструкцій (нестаціонарних), на підставі систематичних скарг від мешканців міста на створення перешкод для вільного пересування вулицями міста, у відповідності до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 10.03.05 № 123 «Про Концепцію розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Не надавати дозволи на розміщення рекламних засобів типу «штендер» (нестаціонарні рекламні засоби, що розміщуються на тротуарі перед входом до приміщення чи на ґанку в години роботи підприємств) на території м. Суми. 
  2. Встановити, що дозволи на розміщення рекламних засобів типу «штендер» надані до набрання чинності цим рішенням, дійсні до закінчення строку їх дії. 
  3. Комунальному підприємству «Центр реклами та естетики міського середовища» (Буката В.В.):
    - не подовжувати дозволи на розміщення рекламних засобів типу «штендер», що розміщені на даний час на території м. Суми, по закінченню строку їх дії ;
    - забезпечити виконання робіт по демонтажу рекламних засобів типу «штендер», що розміщені самовільно, термін дії дозволів на розміщення яких закінчився, встановлених з порушенням до прив’язки, визначеної у відповідних дозвільних документах та таких, що мають незадовільний зовнішній вигляд . 
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав