93

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 93 від 04.03.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" березня 2008 р № 93
м. Суми

“Про тарифи на повірку та сервісне обслуговування квартирних водолічильників холодної (гарячої) води для населення КП „Міськводоканал”

Прокурором м. Суми 11.12.07 внесено протест № 17/84 на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.11.06 № 587 “Про тарифи на повірку та сервісне обслуговування квартирних водолічильників холодної (гарячої) води для населення КП „Міськводоканал”. Прокурор м. Суми у протесті зазначає, що вказане рішення виконавчого комітету є незаконним та підлягає скасуванню, суперечить вимогам ст. 28 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність” та відповідним постановам Кабінету Міністрів України. Відповідно до вимог п. 29 „Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.05 № 560, при формуванні тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до його складу відносяться і витрати на періодичну повірку, обслуговування і ремонт відолічильників. Однак, в роз’ясненні Міністерства з питань житлово-комунального господарства України (лист від 07.09.07 № 12/2-662) зазначено, що якщо засоби обліку знаходяться у власності підприємств, що надають послуги з централізованого водопостачання, централізованого постачання гарячої води та централізованого опалення, періодична повірка, обслуговування та ремонт побудинкових приладів обліку здійснюється за їх рахунок, а якщо засоби обліку знаходяться у власності мешканців будинку, то періодична повірка, обслуговування та ремонт здійснюється за рахунок мешканців. Виходячи з вищевикладеного, відповідно до статті 21 Закону України «Про прокуратуру», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Протест прокурора м. Суми на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.11.06 № 587 “Про тарифи на повірку та сервісне обслуговування квартирних водолічильників холодної (гарячої) води для населення КП „Міськводоканал” відхилити. 
  2. Про прийняте рішення повідомити прокурора м. Суми. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 9-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав