90

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 90 від 04.03.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" березня 2008 р № 90
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 24.04.07 № 176 „Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.04.05 №160 „Про організацію проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій”

На виконання Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту”, статті 6 Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», статті 14 Закону України «Про поховання та похоронну справу», з метою забезпечення прав громадян на організацію та проведення поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій, керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. 1. Внести зміни до підпункту 2.2 та пункту 3 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 24.04.07 № 176 „ Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.04.05 №160 „Про організацію проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій” виклавши їх в наступній редакції: 2.2. З 01 січня 2008 року проводити виплату грошової компенсації виконавцю волевиявлення померлих або особі, що зобов’язалась поховати померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій за рахунок власних коштів, незалежно від дати смерті та від того яким підприємством (суб’єктом господарської діяльності) надані ритуальні послуги або реалізовані предмети ритуальної належності. 
  2. Комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат» укласти на 2008 рік договори на проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій, із суб’єктами господарювання, що виявили бажання працювати на ринку ритуальних послуг”. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 9-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав