52

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 52 від 05.02.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" лютого 2008 р № 52
м. Суми

Про пропозиції міській раді щодо розгляду питання «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року №1660-МР «Про реорганізацію територіальних центрів при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради»

У зв’язку з отриманням спеціалізованого автомобіля, згідно з Правилами технічної експлуатації електроустановок споживачів та з метою впорядкування штатного розпису, керуючись пунктом першим частини другої статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити та унести на розгляд міської ради питання про внесення з 01.03.08 змін до додатку 2 рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року №1660-МР «Про реорганізацію територіальних центрів при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради», виклавши його в новій редакції (додається).
  2. Утримання додаткових штатних одиниць проводити в межах фонду заробітної плати передбаченого на 2008 рік.
  3. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради (Масік Т.О.) підготувати проект рішення міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Структура територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради. [74 Kb] (cкачувань: 365) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав