50

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 50 від 05.02.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" лютого 2008 р № 50
м. Суми

Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 24.04.07 № 174 „Про хід виконання розпорядження міського голови від 15.06.06 № 436-Р „Про посилення контролю за погашенням заборгованості по виплаті заробітної плати в місті”

Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Масік Т.О. про стан погашення заборгованості по виплаті заробітної плати в місті, керуючись пунктом 2 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Масік Т.О. щодо стану погашення заборгованості по виплаті заробітної плати в місті прийняти до відома (додається).
  2. Управлінням та відділам міської ради продовжувати роботу з керівниками підприємств підпорядкованої галузі щодо забезпечення погашення боргів по заробітній платі працівникам згідно із затвердженим графіком.
  3. Комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць аналізувати роботу підприємств-боржників із виплати заробітної плати, виявляти причини заборгованості та опрацьовувати з керівниками шляхи її погашення.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Інформація про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 24.04.07 № 174 „Про хід виконання розпорядження міського голови від 15.06.06 № 436-Р „Про посилення контролю за погашенням заборгованості по виплаті заробітної плати в місті” [87.5 Kb] (cкачувань: 344) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав