49

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 49 від 05.02.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" лютого 2008 р № 49
м. Суми

Про забезпечення діяльності відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічної та Ковпаківської районних в м. Суми адміністрацій

Заслухавши інформацію начальників відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічної та Ковпаківської районних в м. Суми адміністрацій про забезпечення діяльності відділів ведення Державного реєстру виборців, відповідно до статті 25 Закону України «Про Державний реєстр виборців», на виконання постанов Центральної виборчої комісії від 20.12.07 № 572 «Про вимоги до приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців та про норми забезпечення засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою» та від 27.12.07 № 577 «Про примірні зразки та опис печаток, вивіски відділів ведення Державного реєстру виборців», керуючись підпунктом 2 частини другої статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію начальників відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічної та Ковпаківської районних в м. Суми адміністрацій про забезпечення діяльності відділів прийняти до відома (додається).
  2. Зарічній та Ковпаківській районним в м. Суми адміністраціям (Грамотін В.І., Джура О.М.), господарському відділу (Коцур М.В.), фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) у встановленому порядку внести пропозиції Сумській міській раді щодо виділення додаткових коштів у сумі 27600,00 (двадцять сім тисяч шістсот грн. 00 коп.) на виконання вимог відповідних постанов ЦВК.
  3. Зарічній та Ковпаківській районним в м. Суми адміністраціям (Грамотін В.І., Джура О.М.), господарському відділу міської ради (Коцур М.В.) провести роботу щодо матеріально-технічного забезпечення роботи відділів ведення Державного реєстру виборців.
  4. Зарічній та Ковпаківській районним в м. Суми адміністраціям (Грамотін В.І., Джура О.М.) провести роботу щодо налагодження співпраці з суб’єктами подання відомостей та в термін до 05.03.08 забезпечити прийняття та внесення відповідних змін до бази реєстру з урахуванням періоду вересень 2007 р. – лютий 2008 р.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. згідно з розподілом обов’язків. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Інформація про забезпечення діяльності відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічної та Ковпаківської районних в м. Суми адміністрацій [44.5 Kb] (cкачувань: 308) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав