130

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 130 від 01.04.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" січня 2008 р № 130
м. Суми

Про роботу з кадровим резервом у виконавчих органах Сумської міської ради у 2007році

З метою цілеспрямованої підготовки кадрів для виконавчих органів Сумської міської ради, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2001 року № 1386 «Про затвердження Типового порядку формування кадрового резерву в органах місцевого самоврядування», розпорядженням міського голови від 05.02.07 № 71-Р «Про затвердження Порядку формування кадрового резерву у виконавчих органах Сумської міської ради», частиною першою, пунктом 2 частини другої статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію начальника відділу організаційно-кадрової роботи Антоненка А.Г. прийняти до відома (додається).
  2. Роботу з питань формування та ведення кадрового резерву у виконавчих органах Сумської міської ради визнати задовільною.
  3. Керівникам виконавчих органів Сумської міської ради звернути увагу на необхідність безумовного виконання вимог Порядку формування кадрового резерву у виконавчих органах Сумської міської ради в частині оформлення особистих річних планів осіб, зарахованих до кадрового резерву, та проходження ними стажування.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [44 Kb] (cкачувань: 556) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 23-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав