44

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 44 від 02.02.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" лютого 2008 р № 44
м. Суми

Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 27.02.07 №59 „Про результати перевірки роботи ринку малого приватного виробничо-торгівельного підпри-ємства „ВМ”,розташованого за адресою:м.Суми, вул. Леваневського, 2ж

Проаналізувавши хід виконання рішення виконавчого комітету від 27.02.07 №59 „Про результати перевірки роботи ринку малого приватного виробничо-торгівельного підприємства „ ВМ”, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Леваневського, 2ж” встановлено, що дирекцією даного ринку не забезпечено розробку та погодження в установленому порядку технічної документації на реконструкцію ринку, не створено належних умов для торгівлі продовольчими, непродовольчими товарами та сільгосппродукцією на території ринку відповідно до Правил торгівлі на ринках, ветеринарно-санітарних правил, не проведено реконструкцію ринку і не введено його в дію в термін до 01.01.08, керуючись підпунктом 2 пункту „б” статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Інформацію начальника управління соціально-економічного розвитку міської ради Левенця М.І. „Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 27.02.07 № 59 „Про результати перевірки роботи ринку малого приватного виробничо-торгівельного підприємства „ВМ”, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Леваневського, 2 ж” прийняти до відома. 
 2. Управлінню земельних ресурсів (Скрипка В.В):
  2.1. До 01.03.08 доручити переглянути умови договору оренди земельної ділянки укладеного між Сумською міською радою та малим приватним виробничо-торгівельним підприємством „ ВМ” від 10.01.96 № 25.
  2.2. До 20.02.08 проінформувати виконавчий комітет та міську раду про виконання договору оренди земельної ділянки укладеного між Сумською міською радою та малим приватним виробничо-торгівельним підприємством „ВМ” від 10.01.96 № 25. 
 3. До 01.03.08 управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) надати пропозиції щодо комплексної забудови земельної ділянки обмеженою вулицями Горького, Леваневського, Супруна та до житлового масиву. 
 4. До 01.04.08 КП управління генерального плану (Магеря А.М.) розробити містобудівне обґрунтування з комплексним вирішенням забудови земельної ділянки обмеженою вулицями Горького, Леваневського, Супруна та до житлового масиву, на якій тимчасово розміщено ринок малого приватного виробничо-торгівельного підприємства „ВМ”, стоянка автомобілів та інші об’єкти з урахуванням, що вищезазначена земельна ділянка запланована під будівництво торгово-сервісного комплексу з відповідними інфраструктурами. 
 5. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) до 01.05.08 розробити та погодити містобудівне обґрунтування у відповідності до чинного законодавства та винести на затвердження міської ради про надання статусу функціонального призначення вищезазначеної земельної ділянки. 
 6. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) передбачити в бюджеті на 2008 рік фінансування розробки містобудівного обґрунтування забудови земельної ділянки обмеженою вулицями Горького, Леваневського, Супруна та до житлового масиву. 
 7. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В., Сухоноса О.В., Фінашка В.В. згідно з розподілом обов’язків. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 7-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав