80

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 80 від 03.03.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" березня 2008 р № 80
м. Суми

Про організацію робіт і проведенню місячника по благоустрою, наведенню належного санітарного стану та озелененню міста Суми

З метою наведення і підтримки належного санітарного стану в місті, подальшого благоустрою та озеленення його території, якісної підготовки об’єктів міського благоустрою до державних свят, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради,

В И Р І Ш И В :

  1. Провести щорічний місячник по благоустрою та озелененню міста з 01 квітня по 01 травня 2008 року.
  2. Затвердити заходи по благоустрою міста на 2008 рік згідно з додатками 1,2,3.
  3. Зобов’язати керівників комунальних підприємств, структурних підрозділів міської ради та рекомендувати керівникам підприємств, організацій та установ міста усіх форм власності, СМВ УМВС України в Сумській області організувати виконання заходів по благоустрою, наведенню належного санітарного стану в м.Суми.
  4. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики (Євтушенко Н.Ф.) сприяти висвітленню через засоби масової інформації ходу місячника та реалізації заходів по благоустрою міста.
  5. Контроль за виконанням заходів покласти на Ковпаківську та Зарічну в місті Суми адміністрації (Джура О.М.,Грамотін В.І.),управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.).
  6. Інформацію про виконання даного рішення заслухати на апаратні нараді при міському голові в травні поточного року.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [83.08 Kb] (cкачувань: 196)Дата публікації: 4-04-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав