41

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 41 від 22.01.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "31" січня 2008 р № 41
м. Суми

Про планову вартість проїзду на послуги по перевезенню пасажирів на регулярних міських маршрутах в режимі маршрутного таксі у м.Суми

З метою надання населенню міста більш якісних транспортних послуг, та посилення контролю за наданням автомобільними перевізниками цих послуг, враховуючи рішення виконавчого комітету від 31.01.08р. №40 «Про погодження коефіцієнтів для розрахунку вартості проїзду пасажирів в автобусах, що працюють на регулярних маршрутах в режимі маршрутного таксі у м. Суми», керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Визначити планову вартість проїзду на послуги по перевезенню пасажирів на регулярних міських маршрутах в режимі маршрутного таксі в розмірі 1,25 грн.
  2. Відділу логістики міської ради (Семесенко В.М):
    • 2.1 Внести доповнення до паспортів маршрутів між замовником перевезень (виконавчий комітет Сумської міської ради) і автомобільними перевізниками щодо вартості проїзду в межах планової вартості.
    • 2.2 В термін до 15.02.08р. підготувати додаткові угоди до укладених договорів на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах автобусами в режимі маршрутного таксі згідно з додатком.
  3. Міському голові в термін до 15.02.08р. підписати відповідні додаткові угоди, які передбачені пунктом 2.2 даного рішення.
  4. Дане рішення набирає чинності з моменту оприлюднення, а в частині визначення вартості проїзду – з моменту укладання додаткових угод.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додаткова угода до договору на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах автобусами в режимі маршрутного таксі [33 Kb] (cкачувань: 783) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 26-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав