39

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 39 від 22.01.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "31" січня 2008 р № 39
м. Суми

Про порядок подання документів для визначення вартості проїзду на регулярних міських маршрутах загального користування в звичайному режимі та режимі маршрутного таксі

З метою упорядкування надання документів для подальшого погодження органами місцевого самоврядування вартості проїзду на регулярних міських маршрутах загального користування в звичайному режимі та режимі маршрутного таксі, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.07 № 1184 ”Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту”, враховуючи лист Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 23.01.08 № 01-23/109, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Визначити наступний порядок відносин між замовником регулярних перевезень пасажирів на маршрутах загального користування (виконавчий комітет Сумської міської ради) та автомобільними перевізниками:
  1.1. Замовник регулярних перевезень пасажирів на маршрутах загального користування:
  1.1.1. Визначає умови їх організації на відповідній території.
  1.1.2. Погоджує в установленому порядку вартість проїзду на регулярних міських маршрутах загального користування в звичайному режимі та режимі маршрутного таксі.
  1.1.3. Здійснює контроль за дотриманням вартості проїзду та виконанням транспортного забезпечення згідно з повноваженнями, визначеними Законами України.
  1.1.4. Погоджує при визначенні вартості проїзду, визначений комісійно рівень коефіцієнтів пасажиромісткості, пробігу автомашини, змінності пасажирів та середню відстань поїздки 1-го пасажира.
  1.1.5. Використовує нормативний метод розрахунку вартості проїзду.
  1.2. Виконавці транспортних послуг по місту Суми подають на погодження вартості проїзду до виконавчого комітету Сумської міської ради письмове звернення та документи за таким переліком:
  1.2.1. Лист щодо погодження вартості проїзду на регулярних міських маршрутах загального користування в звичайному режимі та режимі маршрутного таксі.
  1.2.2. Копію рішення виконавчого комітету міської ради щодо визначення суб’єкта господарювання як виконавця послуг.
  1.2.3. Річний план виробництва (надання послуг) на підставі фактичного та прогнозованого обсягу надання послуг з урахуванням техніко-економічних факторів.
  1.2.4. Зведені дані за звітній рік по квитково-касовим листам.
  1.2.5. Довідку про доходну частину за звітній період, яка підтверджена Державною податковою інспекцією в м. Суми.
  1.2.6. Стандарти, нормативи, норми щодо надання послуг.
  1.2.7. Розрахунок планових витрат з операційної діяльності від надання послуг з техніко-економічним обґрунтуванням статей витрат.
  1.2.8. Копії договорів із організаціями, підприємствами, іншими суб'єктами господарювання, укладених для забезпечення основної діяльності.
  1.2.9. Довідку про сплату єдиного податку.
  1.2.10. Довідку про відрахування на соціальні заходи від Пенсійного фонду України, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Документи, що подаються до виконавчого комітету міської ради повинні бути підписані керівником суб'єкта господарювання та завірені в установленому законодавством порядку. 
 2. Після отримання всіх необхідних документів від автомобільних перевізників, відповідне управління (згідно з повноваженнями) протягом 30 календарних днів та після дотримання процедур, визначених у відповідності до діючого законодавства, готує проект рішення. 
 3. Підставою для відмови в розгляді питання щодо погодження вартості проїзду на регулярних міських маршрутах загального користування в звичайному режимі та режимі маршрутного таксі є неподання автомобільними перевізниками або подання неповного пакета документів. 
 4. Умова щодо погодження вартості проїзду між замовником (виконавчий комітет Сумської міської ради) та автомобільними перевізниками є необхідною складовою договору на перевезення пасажирів (згідно додаткової угоди до укладених договорів на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах автобусами в режимі маршрутного таксі). 
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В., Сухоноса О.В. згідно з розподілом обов’язків. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 26-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав