35

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 35 від 22.01.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" січня 2008 р № 35
м. Суми

Про затвердження акту приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по пров. Л. Українки, 2-А від Сумської облспоживспілки житлово-експлуатаційної дільниці

На виконання рішення Сумської міської ради від 30.11.05 № 1467-МР “Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків за адресами: вул. Прокоф’єва, 10,вул. Лесі Українки, 14, пров. Лесі Українки, 2-А”, керуючись частиною першою статті 52 та підпунктом 1 пункту “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити акт приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по пров. Лесі Українки, 2-А від Сумської облспоживспілки житлово-експлуатаційної дільниці. 
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) вирішити питання щодо подальшого обслуговування об’єкту, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т. В.):
    3.1. Передати на баланс та обслуговування відповідному підприємству об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    3.2. Вирішити питання передачі інженерних мереж, що стосуються об’єкту, зазначеного у пункті 1 цього рішення, відповідним підприємствам в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Оформити право власності на об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 26-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав