28

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 28 від 22.01.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" січня 2008 р № 28
м. Суми

Про надання дозволу на переведення житлових приміщень у категорію нежитлових та на їх переобладнання

На підставі клопотань власників квартир щодо переобладнання їх помешкань в об’єкти торговельно-побутового призначення, враховуючи рекомендації комісії з розгляду питань по переведенню житлових приміщень у категорію нежитлових і нежитлових приміщень у категорію житлових (протокол засідання №1�8 від 15.01.08 додається), відповідно до рішення №165 від 12.04.2005 «Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень в категорію нежитлових і нежитлових приміщень в категорію житлових та складу комісії з цих питань», керуючись підпунктом 9 пункту “а” статті 31, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл власникам квартир на переведення житлових приміщень у категорію нежитлових та на переобладнання вищезгаданих приміщень, згідно з додатком, при умові заключення договору оренди земельної ділянки, договору на вивезення будівельних відходів та розроблення проекту благоустрою прилеглої території та паспорту опорядження фасадів. Забороняється змінювати цільове призначення переобладнаних приміщень без дозволу виконавчого комітету.
  2. Власникам житлових приміщень, зазначеним у додатку, після розробки проектної документації і узгодження її в установленому порядку, зареєструвати початок будівельних робіт в органах державного архітектурно – будівельного контролю в Сумській області. Роботи по переобладнанню житлових приміщень в категорію нежитлових провести за власний рахунок у відповідності з проектною документацією. У разі, якщо фізична або юридична особа не розпочала будівельні роботи протягом двох років від дня отримання дозволу на будівництво об'єкту містобудування, цей дозвіл втрачає чинність.
  3. Державній технічній комісії по введенню в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів прийняти в експлуатацію переобладнані приміщення з наступним затвердженням актів державної технічної комісії про прийняття закінчених будівництвом об’єктів в експлуатацію виконавчим комітетом міської ради.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [137 Kb] (cкачувань: 245) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 26-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав