9

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 9 від 22.01.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" січня 2008 р № 9
м. Суми

Про стан використання енергоносіїв та твердого палива бюджетними установами міста у 2007 році

Заслухавши інформацію начальника управління соціально-економічного розвитку міської ради Левенця М.І. з цього питання, керуючись підпунктом 5 пункту «а» статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію начальника управління соціально-економічного розвитку міської ради Левенця М.І. Про стан використання енергоносіїв та твердого палива бюджетними установами міста у 2007 році прийняти до відома (додається).
  2. Роботу по ефективності використання енергоносіїв та твердого палива бюджетними установами міста вважати недостатньою.
  3. Управлінню освіти і науки (Кошовий М.В.), управлінню охорони здоров’я (Братушка О.В.), відділу культури та туризму (Цибульській Н.О.) посилити роботу з впровадження заходів з енергозбереження у закладах бюджетної сфери.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В., Пака С.Я, згідно з розподілом обов’язків. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Інформація про стан використання енергоносіїв та твердого палива бюджетними установами міста у 2007 році [158 Kb] (cкачувань: 894) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 26-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав