1

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 1 від 08.01.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "08" січня 2008 р № 1
м. Суми

Про результати перевірки виконання договірних зобов’язань перевізниками, які працюють на постійних міських маршрутах автобусами в режимі маршрутних таксі

Заслухавши інформацію начальника відділу логістики управління соціально-економічного розвитку Семесенка В.М., враховуючи численні порушення умов договорів в частині підпунктів 2.2.1., 2.2.7., 2.2.9.,2.2.10., 2.2.17 пункту 2, відповідно до частини 3 статті 7 Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про автомобільний транспорт”, керуючись підпунктом 12 пункту „а”, підпунктом 2 пункту „б” статті 30, частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію начальника відділу логістики управління соціально-економічного розвитку Семесенка В.М. щодо результатів перевірки виконання договірних зобов’язань перевізниками та виявлених порушень підпунктів 2.2.1., 2.2.7., 2.2.9., 2.2.10., 2.2.17 пункту 2 відповідних договорів на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах автобусами в режимі маршрутного таксі прийняти до відома. 
  2. Ініціювати згідно з матеріалами перевірки дострокове припинення дії договорів на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах автобусами в режимі маршрутних таксі з перевізниками Запорожцем О.В., Олійником М.Д., Перепекою І.О., Перепекою Ю.О.,Стахєєвим С.А. 
  3. Доручити відділу логістики управління соціально-економічного розвитку (Семесенко В.М.) у встановленому законом порядку розірвати договори з суб’єктами підприємницької діяльності, що допустили порушення умов договорів згідно з пунктом 2 даного рішення. 
  4. Відділу логістики управління соціально-економічного розвитку (Семесенко В.М.) до 22.01.2008 року підготувати пропозиції щодо проведення конкурсу на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах автобусами в режимі маршрутного таксі. 
  5. Правовому управлінню (Донцова О.І.) звернутися до суду з відповідною позовною заявою. 
  6. До 10.01.2008 року створити та забезпечити організацію роботи постійно діючої комісії по перевірці дотримання перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських маршрутах автобусами в режимі маршрутного таксі. 
  7. Дане рішення направити для відповідного реагування до прокуратури міста Суми, Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області. 
  8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В., Фінашка В.В. згідно з розподілом обов’язків.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи С.О. Бойко


Дата публікації: 25-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав