671

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 671 від 25.12.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "25" грудня 2007 р № 671
м. Суми

Про внесення пропозицій щодо розгляду Сумською міською радою питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області

Розглянувши звернення Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 30 у будинку № 60/1 по вул. Пролетарській, керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління майна комунальної власності Сумської міської ради щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 30 у будинку № 60/1 по вул. Пролетарській від Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області. 
  2. Унести на розгляд Сумської міської ради питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири, зазначеної в пункті 1 цього рішення. 
  3. Доручити управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т. В.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 20-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав