636

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 636 від 25.12.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "25" грудня 2007 р № 636
м. Суми

Про тимчасові обмеження щодо виконання робіт по копанню ям для здійснення поховань на кладовищах міста

Розглянувши звернення директора комунального підприємства „Спеціалізований комбінат” щодо неможливості укладення договорів з суб’єктами господарювання на виконання робіт по копанню ям для здійснення поховань на кладовищах міста та враховуючи висновки комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол комісії від 19.11.07 №22) про необхідність обстеження територій кладовищ на предмет наявності вибуховонебезпечних предметів, дотримання правил техніки безпеки та мінімізації надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути при проведенні відповідних робіт, керуючись підпунктом 11 пункту „а” статті 30, підпунктом 2 пункту „б” статті 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Тимчасово до закінчення повного обстеження територій кладовищ міста на предмет наявності вибуховонебезпечних предметів надати спеціалізованим бригадам ритуальної служби комунального підприємства „Спеціалізований комбінат” виключне право на виконання робіт по копанню ям для здійснення поховань на кладовищах міста. 
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.), директору комунального підприємства „Спеціалізований комбінат” (Короткевич Є.Г.) здійснити комплекс заходів по обстеженню кладовищ на предмет наявності вибуховонебезпечних предметів у встановленому порядку. 
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 19-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав