633

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 633 від 25.12.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "25" грудня 2007 р № 633
м. Суми

Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв по галузі культури міста Суми на 2008 рік

На виконання пункту 43 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228 „Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ”(із змінами), керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Установити ліміти споживання теплової енергії, водопостачання та водовідведення, електричної енергії, природного газу, твердого палива в фізичних обсягах по кожному закладу культури, підпорядкованому відділу культури та туризму Сумської міської ради, виходячи з обсягів затверджених бюджетних призначень по галузі на 2008 рік (додатки 1-5).
  2. Відділу культури та туризму Сумської міської ради (Цибульській Н.О.):
    • 2.1. Довести ліміти споживання енергоносіїв до відома керівників всіх підвідомчих закладів.
    • 2.2. В процесі виконання бюджету забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків з установами - надавачами послуг за електричну та теплову енергію, водопостачання та водовідведення, природний газ, тверде паливо, що споживаються закладами культури міста та укладання угод по кожному виду енергоносіїв.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [50.64 Kb] (cкачувань: 182)Дата публікації: 19-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав