623

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 623 від 25.12.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "25" грудня 2007 р № 623
м. Суми

Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв по службі у справах дітей міської ради на 2008 рік

На виконання пункту 43 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228 „Про затвердження Порядку складання, розгляду затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ" (із змінами), керуючись частиною першою статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Установити ліміти споживання водопостачання та водовідведення, електричної енергії та природного газу у фізичних обсягах на 2008 рік по службі у справах дітей міської ради, згідно з додатком.
  2. Службі у справах дітей міської ради (Голосній К.А.) забезпечити в повному обсязі проведення розрахунків за водопостачання та водовідведення, електричну енергію та природний газ та укладання угоди з Ковпаківською районною в м. Суми адміністрацією про використання приміщень та спільну участь у відшкодуванні витрат на оплату енергоносіїв та комунальних послуг по адмінбудинку по вул. Горького, 21.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей міської ради (Голосну К.А.), а контроль - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Ліміти споживання водопостачання та водовідведення, електроенергії та природного газу по службі у справах дітей на 2008 рік [35.5 Kb] (cкачувань: 292) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 13-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав