620

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 620 від 25.12.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "25" грудня 2007 р № 620
м. Суми

Про фінансово – економічну діяльність підприємств комунальної форми власності та ефективність їх роботи за підсумками 9 місяців 2007 року

Заслухавши інформацію начальника управління соціально-економічного розвитку сумської міської ради Левенця М.І. про фінансово-економічну діяльність підприємств комунальної форми власності за 9 місяців 2007 року, керуючись статтею 17 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Інформацію про фінансово-економічні показники підприємств комунальної форми власності та ефективність їх роботи за підсумками 9 місяців 2007 року прийняти до відома (додаток 1,2).
 2. Роботу управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради щодо виконання власних повноважень виконавчих органів міської ради в частині управління, забезпечення належного утримання та ефективної експлуатації об’єктів житлово-комунального господарства, які перебувають у комунальній власності територіальної громади визнати недостатньою.
 3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Кулішенко В.П.) у термін до 01.02.08 р.:
  • 3.1 Опрацювати діючі Статути комунальних підприємств, контракти з їх керівниками, договори на виконання місцевих замовлень, з метою внесення змін, пов’язаних з плануванням діяльності цих підприємств, їх підконтрольністю та особистою відповідальністю керівників за ефективне витрачання коштів підприємств.
  • 3.2 Забезпечити виконання попередньо прийнятих рішень щодо реорганізації комунальних підприємств.
  • 3.3 Розробити заходи щодо стабілізації діяльності підприємства КП “Міськводоканал” СМР (Гура В.П.), сприяти проведенню аудиторської перевірки фінансово-господарської діяльності цього підприємства за 2006-2007 роки з метою виявлення порушень та випадків неефективного використання коштів.
  • 3.4 Надати пропозиції щодо схеми управління об’єктами житлового господарства, визначивши при цьому роль та місце існуючих комунальних підприємств даної сфери.
 4. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.) разом з управлінням житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Кулішенко В. П.) опрацювати питання інвентаризації, балансової належності, відновлення і утримання в належному стані основних засобів комунальних підприємств.
 5. Начальнику управління по координації транспортних перевезень, зв’язку та комунікацій (Галінський А.Є.) у термін до 01.02.08р. вжити заходи щодо стабілізації діяльності підприємства КП “Електроавтотранс” СМР та ліквідації КП „Сумиавтопарковка” СМР згідно з чинним законодавством.
 6. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф.) внести на розгляд Сумської міської ради пропозиції щодо нової концепції діяльності газети „Суми і сумчани” з урахуванням заснування „Офіційного вісника” Сумської міської ради.
 7. Управлінню соціально-економічного розвитку міської ради (Левенець М.І.):
  • 7.1 Запровадити щоквартальне відстеження показників фінансово - господарської діяльності та ефективне витрачання коштів комунальних підприємств, працюючих у сфері житлово-комунального господарства.
  • 7.2 Погоджувати фінансово-економічні плани комунальних підприємств житлово-комунального господарства на 2008 рік.
 8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В., Куца Я.В., Фінашка В.В. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [19.28 Kb] (cкачувань: 183)Дата публікації: 13-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав