599

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 599 від 18.12.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "18" грудня 2007 р № 599
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання „Про Методичні положення по формуванню тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та перерахунку плати за послуги з централізованого опалення за результатами опалювального періоду в м. Суми”

На виконання пункту 3 рішення Сумської міської ради від 20.12.2006 року № 263-МР, відповідно до пунктів 1 та 9 статті 31, статей 20, 21, 22, статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті 29 пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів від 21 липня 2005 р. № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, керуючись листом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 28.11.07 № 13/2-107, пунктом 1 частиною 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити Методичні положення по формуванню тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та перерахунку плати за послуги з централізованого опалення за результатами опалювального періоду в м. Суми згідно з додатком.
  2. Управлінню соціально – економічного розвитку (Левенець М.І.) підготувати та винести на розгляд Сумської міської ради проект рішення „Про Методичні положення по формуванню тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та перерахунку плати за послуги з централізованого опалення за результатами опалювального періоду в м. Суми”.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В., Куца Я.В. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Методичні положення по формуванню тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та перерахунку плати за послуги з централізованого опалення за результатами опалювального періоду в м. Суми [359 Kb] (cкачувань: 11347) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав