598

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 598 від 14.12.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "14" грудня 2007 р № 598
м. Суми

Про затвердження акту державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію торгівельно-сервісного центру по вул. Привокзальна, 31

На підставі пред’явленого акту державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію торгівельно-сервісного центру по вул. Привокзаль-на, 31, відповідно до пункту 27 „Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2004р. № 1243 „Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів”, керуючись підпунктом 1 пункту „б” частини 1 статті 31 та частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити акт державної приймальної комісії про прийняття в експ-луатацію торгівельно-сервісного центру по вул. Привокзальна, 31. 
  2. Оформити право власності з видачею свідоцтва про право власності на об’єкт будівництва приватному підприємцю Рукавишниковій Людмилі Григо-рівні. 
  3. Комунальному підприємству „ Сумське міське бюро технічної інвента-ризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати зазначений об’єкт згідно з законодавством. 
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 7-02-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав