596

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 596 від 10.12.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "10" грудня 2007 р № 596
м. Суми

Про затвердження Правил приймання стічних вод в системи каналізації м. Суми

Відповідно до Водного кодексу України, Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища і стягнення цього збору» від 1 березня 1999 року № 303 та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил охорони поверхневих вод від забруднення зворотними водами» від 25 березня 1999 року № 465, наказу Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України “Про затвердження Інструкції про встановлення та стягнення плати за скид промислових та інших стічних вод у системи каналізації населених пунктів та Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України” від 19 лютого 2002 року № 37 для проведення єдиної екологічної політики в місті Суми з питань охорони навколишнього природного середовища, упорядкування укладення договорів з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності на послуги водовідведення та стягнення плати за скид промислових стічних вод у системи каналізації населених пунктів, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити «Правила приймання стічних вод в системи каналізації м. Суми» та ввести в дію з дня їх офіційного оприлюднення (додаються).
  2. Комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради (Гура В.П.) застосовувати до абонентів (підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності), які порушують норми забруднюючих речовин скиду стічних вод до міських каналізаційних мереж, санкції згідно з «Правилами прийняття стічних вод в системи каналізації м. Суми».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Правила приймання стічних вод у систему каналізації м. Суми [383.5 Kb] (cкачувань: 10001) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 25-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав