580

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 580 від 27.11.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" листопада 2007 р № 580
м. Суми

Про розміщення тимчасових майданчиків по реалізації новорічних ялинок

З метою забезпечення населення м. Суми новорічними ялинками, дотримання санітарних, протипожежних та інших вимог при здійсненні торгівлі, керуючись підпунктом «а» пункту 7 та пункту 8 статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Визначити тимчасове розміщення майданчиків по реалізації новорічних ялинок на території м. Суми у відповідності до переліку (додається).
  2. Заборонити продаж новорічних ялинок в інших місцях, не визначених переліком.
  3. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради ( Вінтоняк С.Я.) в термін до 15.12.07 розробити та погодити паспорти на тимчасове розміщення майданчиків з продажу новорічних ялинок; передати паспорти ДКП «Зеленбуд» ( Прокопенко С.М.).
  4. Зобов’язати управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради ( Кулішенко В.П.), управління соціально-економічного розвитку ( Левенець М.І.), ДКП «Зеленбуд» ( Прокопенко С.М.) спільно з Зарічною та Ковпаківською районними в м. Суми адміністраціями ( Грамотін В.І., Джура О.М.) здійснювати контроль за дотриманням правил торгівлі, санітарних та інших вимог при реалізації новорічних ялинок згідно з чинним законодавством та договірних умов.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В. і Куца Я.В. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [29.01 Kb] (cкачувань: 188)Дата публікації: 11-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав