571

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 571 від 27.11.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" листопада 2007 р № 571
м. Суми

Про надання дозволу на будівництво, реконструкцію, перепланування, капітальний ремонт об’єктів

На підставі клопотань про надання дозволу на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів будівництв, відповідно до статті 24 Закону України “Про планування та забудову територій”, керуючись підпунктом 9 пункту “а” частини першої статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Надати дозвіл на будівництво, реконструкцію , капітальний ремонт об’єктів будівництва згідно з додатком за умови вирішення питань землекористування.
  2. Згідно з рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 19.04.2005 р. № 230 “Про залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м Суми” замовникам, до видачі дозволу на ведення будівельних робіт, укласти договори з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради про відрахування коштів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми .
  3. Замовникам зареєструвати початок робіт в органах державного архітектурно-будівельного контролю Сумської міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Список об’єктів, на які видаються дозволи на їх будівництво, реконструкцію, перепланування , капітальний ремонт [55.5 Kb] (cкачувань: 280) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав