541

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 541 від 27.11.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" листопада 2007 р № 541
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.11.06 № 590 „Про бронювання робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, у 2007 році”

У зв’язку зі структурними змінами на ряді підприємств міста (зменшення обсягів виробництва, скорочення чисельності працюючих) та дисбалансом між професійно-кваліфікаційним складом незайнятих громадян, які зареєстровані в центрі зайнятості та вакантних посад на підприємствах, міським центром зайнятості, з метою виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 28.11.06 № 590 „Про бронювання робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, у 2007 році”, активізовано роботу серед роботодавців з питання працевлаштування осіб зазначеної категорії і отримали ряд позитивних пропозицій від підприємств, не включених до даного рішення. На основі даних пропозицій, у відповідності з пунктом 2 статті 5 Закону України „Про зайнятість населення” були підготовлені зміни до рішення №590 від 28.11.2006 року в частині Додатку. Беручи до уваги клопотання керівників підприємств щодо професійно-кваліфікаційного складу вакантних посад на підприємствах, в організаціях та установах м. Суми, який утворився на даний час, керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою надання додаткових гарантій щодо працевлаштування працездатних громадян у працездатному віці, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Унести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.11.06 № 590 „Про бронювання робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, у 2007 році” викласти у новій редакції (додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Завдання по бронюванню робочих місць для працевлашування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці у 2007 році [113.5 Kb] (cкачувань: 279) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав