534

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 534 від 17.11.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "17" листопада 2007 р № 534
м. Суми

Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир від ВАТ “Сумбуд”

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства “Сумбуд” щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир №№ 47, 113 у будинку № 211а по вул. Кірова та № 53 у будинку № 10а по вул. Засумській, керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління майна комунальної власності міської ради щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир №№ 47, 113 у будинку № 211а по вул. Кірова та № 53 у будинку № 10а по вул. Засумській від відкритого акціонерного товариства “Сумбуд”. 
  2. Унести на розгляд міської ради питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир, зазначених в пункті 1 цього рішення. 
  3. Доручити управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав