529

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 529 від 13.11.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "13" листопада 2007 р № 529
м. Суми

Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо внесення змін до Положення про управління майна комунальної власності Сумської міської ради, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 29 грудня 2006 року № 333-МР

За наслідками виїзної позапланової перевірки Державною податковою інспекцією в м. Суми з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства управлінням майна комунальної власності Сумської міської ради, з метою приведення податкового обліку управління у відповідність до вимог Закону України «Про податок на додану вартість», керуючись пунктом 2 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління майна комунальної власності Сумської міської ради щодо внесення змін до Положення про управління майна комунальної власності Сумської міської ради, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 29 грудня 2006 року № 333-МР, виклавши його в новій редакції, а саме: Пункт 2.31. розділу 2 викласти у новій редакції: «2.31. Веде податковий облік та виписує податкові накладні на суми, що надійшли до міського бюджету за договорами купівлі-продажу об’єктів комунальної власності, продавцем за якими виступає Сумська міська рада в особі міського голови, починаючи з 04 квітня 2007 року». 
  2. Унести на розгляд міської ради питання про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 29 грудня 2006 року № 333-МР «Про Положення про управління майна комунальної власності Сумської міської ради». 
  3. Доручити управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав