528

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 528 від 09.11.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "09" листопада 2007 р № 528
м. Суми

Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми котелень

Розглянувши звернення виробничо-комерційної фірми “Побутсервіс” ТОВ-ЖЕД щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми котелень, керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління майна комунальної власності Сумської міської ради щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми котелень, зазначених у додатку до цього рішення, з подальшою передачею в господарське відання комунальному підприємству “Сумитеплоенергоцентраль”.
  2. Унести на розгляд міської ради питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми котелень, зазначених в пункті 1 цього рішення.
  3. Доручити управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.) підготувати відповідний проект рішення міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Перелік котелень [37.5 Kb] (cкачувань: 243) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав