527

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 527 від 09.11.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "09" листопада 2007 р № 527
м. Суми

Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми модульної дахової котельні

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Оселя» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми модульної дахової котельні, керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління майна комунальної власності Сумської міської ради щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми модульної дахової котельні за адресою: м. Суми, вул. Кірова, 165/148 з подальшою передачею в господарське відання комунальному підприємству “Сумитеплоенергоцентраль”. 
  2. Унести на розгляд міської ради питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми модульної дахової котельні, зазначеної в пункті 1 цього рішення. 
  3. Доручити управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав