523

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 523 від 01.11.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" листопада 2007 р № 523
м. Суми

Про утримання житлових будинків, будинків для проживання малих сімей, гуртожитків, які передаються в комунальну власність територіальної громади міста Суми ліквідаторами підприємств-банкрутів, відомчого житлового фонду, будинків для проживання малих сімей та гуртожитків комунальної власності територіальної громади міста Суми підприємствами, які на конкурсній основі отримали право на виконання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

З метою підвищення ефективності і надійності функціонування житлового господарства та забезпечення надання якісних житлово-комунальних послуг мешканцям, що проживають у гуртожитках та житлових будинках, власники яких визнані банкрутами, відомчого житлового фонду, будинків для проживання малих сімей та гуртожитків, які є комунальною власністю територіальної громади міста Суми, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Визнати підприємства, які на конкурсній основі отримали право на виконання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Суми, підприємствами з надання послуг по утриманню житлових будинків, будинків для проживання малих сімей, гуртожитків, які передаються в комунальну власність територіальної громади міста Суми ліквідаторами підприємств-банкрутів, відомчого житлового фонду, будинків для проживання малих сімей та гуртожитків, які є комунальною власністю територіальної громади міста Суми в межах території обслуговування. 
 2. Підприємствам, які на конкурсній основі отримали право на виконання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Суми в межах території обслуговування:
  2.1. Укладати договори на надання послуг з утримання житлових будинків і прибудинкових територій по житлових будинках, будинках для проживання малих сімей та гуртожитках, які передаються в комунальну власність територіальної громади міста Суми з ліквідаторами підприємств та власниками відомчого житлового фонду до передачі їх у комунальну власність.
  2.2. Укладати договори зі споживачами на надання послуг з утримання житлових будинків та прибудинкових територій, які мешкають у будівлях вказаних у пункті 1 даного рішення відповідно до рішення виконавчого комітету від 25.10.05 № 570 «Про визначення балансоутримувачів та виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Суми».
  2.3. Укладати договори з власниками та орендарями нежитлових приміщень на участь в утриманні місць загального користування житлових будинків та прибудинкових територій.
  2.4. Надати на погодження виконавчим комітетом міської ради тарифи на утримання гуртожитків та будинків для проживання малих сімей. 
 3. Приватному виробничо-комерційному підприємству «Рубін» (Жиленко О.О.) здійснювати подальше утримання переданого на обслуговування житлового фонду, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Суми. 
 4. Управлінню майна комунальної власності (Ситник Т.В) передавати підприємствам, які на конкурсній основі отримали право на виконання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Суми будівлі, вказані у пункті 1 даного рішення, основні фонди та нежитлові приміщення у порядку встановленому чинним законодавством. 
 5. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.) після прийняття житлових будинків, будинків для проживання малих сімей, гуртожитків та відомчого житлового фонду у комунальну власність, відповідно до укладених договорів на надання комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій здійснювати контроль за забезпеченням підприємствами якісного обслуговування населення та належним утриманням житлових будинків і прибудинкових територій. 
 6. Управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.) забезпечити відшкодування витрат, пов’язаних з наданням населенню пільг та субсидій на оплату послуг підприємствам, які на конкурсній основі отримали право на виконання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Суми. 
 7. Рішення виконавчого комітету від 21.02.06 № 100 «Про визнання приватного виробничо-комерційного підприємства «Рубін» єдиним спеціалізованим підприємством з надання послуг по утриманню житлових будинків, будинків для проживання малих сімей, гуртожитків, які передаються в комунальну власність територіальної громади міста Суми ліквідаторами підприємств-банкрутів, відомчого житлового фонду, будинків для проживання малих сімей та гуртожитків, які є комунальною власністю територіальної громади міста Суми» вважати таким, що втратило чинність. 
 8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до повноважень. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав