519

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 519 від 30.10.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "30" жовтня 2007 р № 519
м. Суми

Про затвердження акту приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку за адресою: м. Суми, вул. Роменська, 100

На виконання рішення Сумської міської ради від 30.03.05 № 1143-МР “Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вул. Роменській, 100 та житлового будинку № 31 по вул. Білопільський шлях”, керуючись частиною 1 статті 52 та підпунктом 1 пункту “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити акт приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку за адресою: м. Суми, вул. Роменська, 100. 
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Кулішенко В. П.) вирішити питання щодо подальшого обслуговування об’єкту, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Козлов В.П.):
    3.1. Передати на баланс та обслуговування відповідному підприємству об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    3.2. Вирішити питання передачі інженерних мереж, що стосуються об’єкту, зазначеного в пункті 1 цього рішення, відповідним підприємствам в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Оформити право власності на об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації (Афанасьєв Б. В.) зареєструвати об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 21-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав