518

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 518 від 30.10.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "30" жовтня 2007 р № 518
м. Суми

Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про надання згоди на передачу безкоштовно на баланс та обслуговування підземних газових мереж по вул. Харківській, 35 відкритому акціонерному товариству “Сумигаз”

У зв’язку з актом робочої комісії про прийняття в експлуатацію об’єкта “Встановлення мінікотельні на адмінбудинку міської ради Зарічного в м.Суми району”, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління майна комунальної власності міської ради щодо передачі безкоштовно на баланс та обслуговування підземних газових мереж високого тиску d 57 – 254 м.п, вартістю 68745,0 грн. по вул. Харківській, 35 відкритому акціонерному товариству “Сумигаз” від управління реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради. 
  2. Унести на розгляд міської ради питання про передачу безкоштовно на баланс та обслуговування підземних газових мереж по вул. Харківській, 35 відкритому акціонерному товариству “Сумигаз”, зазначених в пункті 1 цього рішення. 
  3. Доручити управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Козлов В.П.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка В.К.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 21-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав