515

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 515 від 30.10.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "30" жовтня 2007 р № 515
м. Суми

Про затвердження акту приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вул. Робітничій, 39 від ДП ЖЕК ВАТ “Сумжитлобуд”

На виконання рішення Сумської міської ради від 30.03.05 № 1141-МР “Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Суми житлових будинків та гуртожитків ДП ЖЕКУ ВАТ “Сумжитлобуд”, керуючись частиною 1 статті 52 та підпунктом 1 пункту “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити акт приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вул. Робітничій, 39 від ДП ЖЕК ВАТ “Сумжитлобуд”. 
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) вирішити питання щодо подальшого обслуговування об’єкту, зазначеного у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Козлов В.П.):
    3.1. Передати на баланс та обслуговування відповідному підприємству об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    3.2. Вирішити питання передачі інженерних мереж, що стосуються об’єкту, зазначеного у пункті 1 цього рішення, відповідним підприємствам в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Оформити право власності на об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 21-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав