491

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 491 від 30.10.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "30" жовтня 2007 р № 491
м. Суми

Про порядок розрахунків між водо-, теплопостачальними організаціями

З метою підвищення якості надання послуг з водо-, теплопостачання, водовідведення та посилення відповідальності надавачів цих послуг перед споживачами, на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» від 21 липня 2005 р. № 630, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статтею 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Товариству з обмеженою відповідальністю "Сумитеплоенерго" (Кравченко С.Г.) проводити розрахунки з комунальним підприємством "Міськводоканал" Сумської міської ради (Гура В.П.) за отриману холодну воду для виготовлення гарячої води на договірній основі, згідно з затвердженими (погодженими) в установленому порядку тарифами. 
  2. Встановити, що вода як сировина, придбавається у комунального підприємства "Міськводоканал" Сумської міської ради за тарифами для населення, бюджетних організацій та інших споживачів. 
  3. Комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради (Гура В.П.) продаж води здійснювати згідно з показниками приладів обліку гарячої води, встановлених товариством з обмеженою відповідальністю «Сумитеплоенерго» на центрально-теплових пунктах та котельних. 
  4. Товариству з обмеженою відповідальністю "Сумитеплоенерго" (Кравченко С.Г.) в термін до 01.12.07 розробити та погодити з управлінням житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) і управлінням комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Козлов В.П.) графіки встановлення приладів обліку води на підпорядкованих йому об'єктах. 
  5. Комунальному підприємству "Міськводоканал" Сумської міської ради (Гура В.П.) дозволити до терміну встановлення приладів обліку проводити розрахунки згідно з нормами водоспоживання з урахуванням втрат води в мережах гарячого водопостачання. При невиконанні товариством з обмеженою відповідальністю “Сумитеплоенерго” пункту 4 даного рішення розрахунки за відпущену воду проводити згідно з пунктом 9.6. Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах та селищах України, затверджених наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 01.07.94 р. № 65. 
  6. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 26.09.2001 року №545 „Про порядок розрахунків між водо– теплопостачальними організаціями” вважати таким, що втратило чинність. 
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 21-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав