490

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 490 від 30.10.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "30" жовтня 2007 р № 490
м. Суми

Про розмежування плати за утримання будинків і прибудинкових територій (квартирної плати) на послуги за утримання ліфтів

З метою поліпшення технічного стану ліфтового господарства, прискорення надходження коштів на рахунки підприємств, що надають послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації у житловому фонді м. Суми, відповідно до статей 1, 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанов Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 року №560 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», від 27.02.2007 року №297 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 09.11.2006р. №369 року «Про затвердження порядку встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації», рішення Сумської міської ради від 14.06.2006 року №32-МР «Про Порядок надання населенню міста послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», керуючись підпунктом 6 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 52, пунктом 6 статті 59 Закону України "Про органи місцевого самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Розмежувати з 01.01.2008 р. плату за утримання будинків і прибудинкових територій в межах норм, визначених чинним законодавством та відповідними рішеннями за 1 м2 загальної площі на: 
  • квартирну плату за утримання будинку і прибудинкової території;
  • вартість послуг з утримання ліфтів та систем диспетчеризації (в багатоповерхових будинках).
 2. Вартість послуг становить: 
  • з утримання ліфтів 0,14 грн. (з урахуванням ПДВ) за 1 м2 загальної площі (без урахування перших поверхів);
  • з технічного обслуговування систем диспетчеризації (ОДС) 0,02 грн. за 1 м2 (з урахуванням ПДВ) загальної площі.
 3. Витрати по збору з мешканців за: 
  • утримання ліфтового господарства покласти на підприємства, що надають послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації.
 4. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) відшкодовувати витрати, пов’язані з наданням населенню пільг та субсидій підприємствам, що надають послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації на підставі розрахунків, наданих підприємствами по обслуговуванню житлового фонду. 
 5. Підприємствам по обслуговуванню житлового фонду в термін до 01.12.2007 р.: 
  • надати розрахунковому центру ПП «Лекон» необхідні матеріали для забезпечення прямих надходжень коштів на розрахункові рахунки підприємств, що надають послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації;
  • надавати відомості до управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) для забезпечення фінансування відповідної частини пільг та субсидій підприємствам, що надають послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації. 
 6. Розрахунковому центру ПП «Лекон» забезпечити пряме надходження коштів від мешканців на розрахунковий рахунок підприємств, що надають послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації з 01.01.2008 р. 
 7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 21-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав