489

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 489 від 30.10.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "30" жовтня 2007 р № 489
м. Суми

Про організацію роботи по відбору підприємств-виконавців з надання житлово-комунальних послуг по організації технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації у житловому фонді

З метою підвищення якості послуг жителям міста по утриманню житлових будинків, споруд і прибудинкових територій, враховуючи вимоги Територіального управління Держпромгірнагляду по Сумській області від 27.02.2007 р. №211, Державного Комітету України з нагляду за охороною праці від 30.07.2003 р. №06-6б/3759 та з метою недопущення погіршення стану безпечної експлуатації ліфтового обладнання в м. Суми, відповідно до статті 7, 13, 27Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005р. №631 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг”, Наказу Державного Комітету будівництва, архітектури та житлової політики України” від 07.09.1998 р. №194 „Про затвердження Типового Положення про порядок конкурсного відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій та Типового договору на утримання житлових будинків і прибудинкових територій”, керуючись частиною 1 статті 52, пунктом 6 статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Установити, що визначення виконавців з надання житлово-комунальних послуг по організації та виконанню технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації у житловому фонді комунальної власності здійснюється виключно на конкурсних засадах.
  2. Затвердити Положення “Про порядок конкурсного відбору підприємств-виконавців з надання житлово-комунальних послуг по організації та виконанню технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації у житловому фонді” згідно з додатком 1.
  3. Затвердити Положення “Про конкурсну комісію по відбору підприємств-виконавців з надання житлово-комунальних послуг по організації та виконанню технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації у житловому фонді” згідно з додатком 2.
  4. Затвердити склад конкурсної комісії згідно з додатком 3.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [106 Kb] (cкачувань: 743) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 21-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав