480

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 480 від 30.10.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "30" жовтня 2007 р № 480
м. Суми

Про підсумки роботи із зверненнями громадян за січень – вересень 2007 року та заходи щодо її вдосконалення

Заслухавши звіт начальника Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації Джури О. М. про підсумки роботи із зверненнями громадян за січень – вересень 2007 року виконавчий комітет Сумської міської ради констатує, що в Ковпаківській районній в м. Суми адміністрації ведеться робота по забезпеченню конституційних прав громадян на звернення. З цією метою в Ковпаківській районній в м. Суми адміністрації розроблено графік прийому громадян Ковпаківського району першим керівництвом адміністрації, стан роботи зі зверненнями громадян обговорюється щовівторка на апаратній нараді. Позитивним моментом в роботі Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації є те, що більшість проблемних питань, піднятих в зверненнях, та колективні звернення вирішуються адміністрацією комісійно з залученням інших виконавчих органів Сумської міської ради. Також важливим аспектом роботи адміністрації зі зверненнями є відсутність випадків порушення встановлених Законом України „Про звернення громадян” строків надання відповідей. Разом з тим, в роботі Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації, пов’язаної зі зверненнями громадян, є і певні недоліки. Аналіз роботи зі зверненнями громадян свідчить про необхідність посилення уваги Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації до виконання Закону України „Про звернення громадян”. Не завжди заявникам надається вичерпна, аргументована відповідь. Мають місце факти невдоволення громадян розглядом їх звернень. Крім того, відмічається тенденція звернення громадян безпосередньо до вищих органів влади, що свідчить про неналежний рівень роз’яснювальної роботи посадових осіб Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації з заявниками. На підставі вищевикладеного, з метою подальшого вдосконалення роботи Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації зі зверненнями громадян, відповідно до статті 28 Закону України „Про звернення громадян”, керуючись підпунктом 1 пункту „б” частини 1 статті 38, пунктом 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Звіт начальника Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації Джури О. М. про підсумки роботи із зверненнями громадян за січень – вересень 2007 року та заходи щодо її вдосконалення (додається) прийняти до відома.
  2. Начальнику Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації Джурі О. М.:
    • 2.1. Посилити контроль за розглядом звернень громадян шляхом підвищення персональної відповідальності посадових осіб адміністрації.
    • 2.2. З метою зменшення кількості звернень до вищих органів влади та повторних звернень постійно проводити моніторинг питань, що порушуються у зверненнях та оперативно реагувати на найбільш гострі проблеми, що потребують вирішення.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на начальника Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації Джуру О. М.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я. В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Звіт за підсумками роботи зі зверненнями громадян за січень – вересень 2007 року [60 Kb] (cкачувань: 406) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 19-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав