477

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 477 від 26.10.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2007 р № 477
м. Суми

Про звільнення від перерахування грошових коштів забудовників на пайову участь в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста

Враховуючи значний вклад Української академії банківської справи Національного банку України в розвиток соціально-культурної сфери міста, а також будівництво бібліотеки по вул. Жовтневій,9 орієнтовною вартістю робіт 66,00 млн. грн. та гарантійний лист щодо інвестування коштів у сумі 0,5 млн. грн. у будівництво стадіону з хокею на траві, розглянувши звернення щодо звільнення від перерахування грошових коштів забудовників в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста при введенні в експлуатацію закінченого будівництва гуртожитку-готелю на 400 місць по вул.. Прокоф’єва, 38/1 (лист від 24.10.2007 року № 74-04/2938), керуючись пунктом 4 частини першої (власних повноважень) статті 31, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Задовольнити звернення Української академії банківської справи Національного банку України щодо звільнення від перерахування грошових коштів забудовників в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста у сумі 423,7 тис. гривень. 
  2. Доручити управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Фірст А.М.) опрацювати механізм та терміни інвестування коштів у сумі 0,5 млн. грн. у будівництво стадіону з хокею на траві. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. та управління реконструкції та капітального будівництва (Фірст А.М.).

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 19-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав