458

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 458 від 27.09.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" вересня 2007 р № 458
м. Суми

Про затвердження актів державних технічних та приймальних комісій

На підставі пред’явлених актів державних приймальних комісій про готовність до експлуатації закінчених будівництвом об’єктів, відповідно до підпункту 1 пункту „б” частини 1 статті 31 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити акти державних приймальних комісій згідно з додатком.
  2. Термін дії роботи державних приймальних комісій, призначених для прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, вважати такими, що втратили чинність.
  3. Оформити право власності з видачею свідоцтва про право власності на об’єкти будівництва згідно з додатком (за винятком пункту 7).
  4. Комунальному підприємству „ Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати зазначені у додатку даного рішення об’єкти згідно з законодавством.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є.І.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Перелік об’єктів, які прийняті в експлуатацію та на які складено акти державних приймальних комісій [48.5 Kb] (cкачувань: 327) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-10-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав