441

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 441 від 27.09.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" вересня 2007 р № 441
м. Суми

Про організацію роботи по відбору підприємств з надання житлово-комунальних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

З метою підвищення якості послуг жителям міста по утриманню житлових будинків, споруд та прибудинкових територій, відповідно до Наказу Державного Комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 07.09.98 № 194 “Про затвердження Типового положення про порядок конкурсного відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій та Типового договору на утримання житлових будинків і прибудинкових територій”, Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.05 № 631 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг”, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити Положення “Про організацію роботи по відбору підприємств з надання житлово комунальних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” згідно з додатком 1.
  2. Затвердити Положення “Про конкурсну комісію по відбору підприємств з надання житлово-комунальних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” згідно з додатком 2.
  3. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.08.04 № 516 “Про організацію роботи по відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій” вважати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [23.69 Kb] (cкачувань: 166)Дата публікації: 10-10-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав