439

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 439 від 27.09.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" вересня 2007 р № 439
м. Суми

Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про концептуальну програму розвитку ринків у м. Суми на 2007-2010 роки

З метою впорядкування розміщення ринків на території міста, поступового перетворення їх у торгово-сервісні центри, відповідно до Правил торгівлі на ринках міста Суми, затверджених рішенням Сумської міської ради від 28.04.04 №762-МР „Про Правила торгівлі на ринках міста Суми”, керуючись п.9 прикінцевих положень Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Постановою Кабінету Міністрів України від 13.12.01 № 1662 „Про схвалення концепції вдосконалення функціонування ринків з продажу продовольчих та непродовольчих товарів”, підпунктом 2 пункту „б” статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Схвалити концептуальну програму розвитку ринків у м. Суми на 2007-2010 роки (далі - Програма, додається).
 2. Управлінню архітектури та містобудування міської ради (Вінтоняк С.Я.):
  • 2.1. Відпрацювати та винести на розгляд виконавчого комітету у жовтні місяці поточного року комплексну схему розміщення ринків у м. Суми на 2007 – 2010 роки.
  • 2.2. Розробити ескізні проекти ринків та торгово-сервісних центрів у відповідності до схеми розміщення ринків.
  • 2.3. Організувати проведення конкурсів по визначенню забудовників нових ринків.
 3. Управлінню земельних та природних ресурсів (Скрипка В.В.) опрацювати питання наявності вільних земельних ділянок для розміщення ринків по реалізації сільгосппродуктів в Курському мікрорайоні, по вул.Черепіна, вул.Нахімова, оптового ринку по реалізації продовольчих товарів, овочів, фруктів по вул. Кірова (район аеропорту), вул. Харківській (район ВАТ „Сумихімпром”), ринку по реалізації живих тварин та птиці.
 4. Управлінню „Єдиний офіс” міської ради (Підкуйко О.О.) залучити суб’єкти підприємництва до участі у конкурсі по визначенню забудовників ринку та реалізації Програми.
 5. Міській санепідемстанції (Черняк О.М.), управлінню ветеринарної медицини (Часник М.Г.) надати пропозиції щодо асортименту товарів, які дозволено до реалізації на ринках у відповідних зонах при забезпеченні ветеринарно-санітарних норм.
 6. Управлінню соціально-економічного розвитку міської ради (Левенець М.І.):
  • 6.1. Підготувати по кожному ринку та торгово-сервісному центру заходи по виконанню Програми.
  • 6.2. Створити робочу групу за участю працівників управління архітектури та містобудування, управління соціально-економічного розвитку, Сумської міської санепідемстанції, управління державної ветеринарної медицини, установ пожежного нагляду, відділу державної автомобільної інспекції Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області, по здійсненню контролю за виконанням Програми.
  • 6.3. Оприлюднити для обговорення на сайті міської ради в мережі Інтернет та газеті „Суми і Сумчани” проект Програми.
  • 6.4. До 10 листопада 2007 року разом з управлінням архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради з урахуванням комплексної схеми розміщення ринків.
 7. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 19.02.02 № 120 „Про вдосконалення функціонування ринків з продажу продовольчих та непродовольчих товарів в місті” вважати таким, що втратило чинність.
 8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючого обов’язки міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. відповідно до розподілу обов’язків.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Концептуальна програма розвитку ринків м. Суми на 2007-2010 роки [55.5 Kb] (cкачувань: 662) або переглянути не завантажуючи

 Дата публікації: 10-10-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав