438

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 438 від 27.09.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" вересня 2007 р № 438
м. Суми

Про вирішення питань своєчасного освоєння коштів, які спрямовані на соціально-економічний розвиток міста

З метою забезпечення повного та своєчасного освоєння коштів державних субвенцій місцевому бюджету та бюджетних програм відповідно до Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти» (далі – Закон), підготовки соціально значимих об’єктів до роботи в зимовий період та недопущення аварійних ситуацій на них, враховуючи численні зловживання з боку інформаційної системи, що монополізувала ринок послуг з оприлюднення інформації про державні закупівлі в мережі Інтернет, та інші недоліки у сфері функціонування системи державних закупівель, наведених в Указі Президента України від 12 липня 2007 року № 642/2007 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12 липня 2007 року «Про заходи щодо підвищення ефективності системи закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти», відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17.09.2007 № 586 «Про вирішення питань своєчасного освоєння коштів, спрямованих на соціально-економічний розвиток області», керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Замовникам торгів (розпорядникам коштів міського бюджету, одержувачам коштів міського бюджету, комунальним підприємствам міської ради) звернути увагу своїх тендерних комітетів на:
    • неухильне забезпечення виконання вимог Закону при здійсненні процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, зокрема вимог ст. ст. 4-1, 9 Закону;
    • необхідність укладення договорів з учасниками-переможцями процедур закупівель з дотриманням вимог та термінів, установлених чинним законодавством;
    • здійснення взаємовідносин та розрахунків з експертами, консультантами, інформаційними системами в мережі Інтернет, які можуть залучатися до роботи тендерних комітетів відповідно до цивільного законодавства на умовах, передбачених тендерною документацією замовника.
  2. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) забезпечити своєчасне та повне перерахування коштів замовникам торгів (розпорядникам коштів міського бюджету, одержувачам коштів міського бюджету) для фінансування закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти відповідно до укладених договорів між замовниками та учасниками-переможцями процедур закупівель. 
  3. Управлінню Державного казначейства у м. Суми (Лушпа С.І.) у разі прострочення інформаційною системою в мережі Інтернет термінів оприлюднення оголошень про результати торгів, установлених ч. 1 ст. 29-1 Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти» та договорами між замовниками торгів і такою інформаційною системою, забезпечити здійснення платежів з рахунків замовників (при наявності документів, що підтверджують своєчасне направлення до інформаційної системи в мережі Інтернет передбаченої Законом інформації, що підлягає оприлюдненню) згідно з узятими ними зобов’язаннями по договорах, укладених за результатами процедур закупівель відповідно до норм Закону та цивільного законодавства.. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на виконуючого обо’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-10-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав