432

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 432 від 03.09.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" вересня 2007 р № 432
м. Суми

Про виділення коштів із резервного фонду міського бюджету на заходи з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виходом із ладу частини водоводу від Тополянського водозабору до проспекту Курського міста Суми

Відповідно до протоколу засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 вересня 2007 р. № 14 щодо виходу з ладу частини водоводу від Тополянського водозабору до проспекту Курського міста Суми, з метою усунення надзвичайної ситуації, що склалася з постачанням питної води у Курському мікрорайоні міста, керуючись частиною 2 статті 24 Бюджетного кодексу України та підпунктом 4 пункту “а” статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) виділити кошти з резервного фонду міського бюджету в сумі 299000 (двісті дев’яносто дев’ять тисяч) грн. головному розпоряднику, управлінню реконструкції та капітального будівництва міської ради, для здійснення заходів, спрямованих на ліквідацію надзвичайної ситуації, пов’язаної з виходом із ладу частини водоводу від Тополянського водозабору до проспекту Курського міста Суми. 
  2. Управлінню реконструкції та капітального будівництва міської ради (Фірст А.М.) укласти угоду із КП “Міськводоканал” (Гура В.П.) на виконання робіт по ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виходом із ладу частини водоводу від Тополянського водозабору до проспекту Курського міста Суми, у порядку, визначеному статтєю 33 Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти». 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-10-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав