404

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 404 від 28.08.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "28" серпня 2007 р № 404
м. Суми

Про пропозиції Сумській міській раді щодо розгляду питання "Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 20.12.06 року № 273-МР "Про Положення про службу у справах неповнолітніх Сумської міської ради"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.07 року № 872 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України", керуючись підпунктом першим частини другої статті 52 та частиною четвертою статті 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Схвалити пропозиції та запропонувати Сумській міській раді внести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 20.12.06 року № 273-МР "Про Положення про службу у справах неповнолітніх Сумської міської ради", а саме:
    1.1 У назві та тексті Положення слова "служба у справах неповнолітніх" в усіх відмінках замінити відповідно словами "служба у справах дітей" у відповідному відмінку, а слово "неповнолітній" в усіх відмінках і формах числа замінити словом "дитина" у відповідному відмінку і числі.
    1.2 Останній абзац пункту 1.7 Положення викласти в такій редакції: "У разі відсутності начальника служби його обов’язки покладаються на заступника начальника". 
  2. Службі у справах неповнолітніх (Шевченко В.Г.) підготувати проект відповідного рішення Сумської міської ради. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 18-09-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав