402

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 402 від 28.08.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "28" серпня 2007 р № 402
м. Суми

Про проведення експерименту щодо пільгового проїзду студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, учнів професійно-технічних навчальних закладів та учнів загальноосвітніх шкіл

Розглянувши звернення комунального підприємства „Електроавтотранс” (лист від 14.08.07 № 601) про проведення експерименту щодо пільгового проїзду студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, учнів професійно-технічних навчальних закладів та учнів загальноосвітніх шкіл, відповідно до статті 9 Закону України „Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні”, керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Дозволити в 2007 році комунальному підприємству „Електроавтотранс” для вивчення попиту провести експеримент по пільговому проїзду студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, учнів професійно-технічних навчальних закладів та учнів загальноосвітніх шкіл: 
  • з 1 вересня по 31 жовтня на підставі одноразових проїзних квитків вартістю 25 коп. (за умови пред’явлення учнівських та студентських квитків);
  • з 1 листопада по 31 грудня на підставі місячних проїзних квитків вартістю 13 грн. з розрахунку 52 їздки в місяць (за умови пред’явлення учнівських та студентських квитків).
 2. Враховуючи скрутний фінансовий стан та витрати, понесені в результаті проведення експерименту, фінансовому управлінню (Липова С.А.) внести на розгляд міської ради питання щодо внесення змін до міського бюджету на 2007 рік, передбачивши видатки на надання фінансової підтримки комунальному підприємству „Електроавтотранс”. 
 3. Для врахування в проекті міського бюджету на 2008 рік видатків на пільговий проїзд студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, учнів професійно-технічних навчальних закладів та учнів загальноосвітніх шкіл міському електротранспорті, за результатами експерименту:
  3.1. Управлінню соціально -економічного розвитку (Левенцю М.І.):
  • узагальнити дані щодо кількості пільговиків та обсягів понесених витрат КП „Електроавтотранс”;
  • визначитись щодо можливого варіанту надання пільгового проїзду;
  • унести на розгляд міської ради питання надання пільг та затвердження порядку відшкодування пільгового проїзду.
  3.2. Управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.):
  • унести доповнення в програму «Місто Суми – територія добра та милосердя» в частині надання пільгового проїзду.
  3.3. Головному розпоряднику коштів міського бюджету виконавчому комітету Сумської міської ради подати до фінансового управління бюджетний запит щодо пільгового проїзду.
  3.4. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) передбачити кошти на пільговий проїзд в проекті бюджету на 2008 рік. 
 4. Організацію виконання даного рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 18-09-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав